"Člen investiční skupiny se smyslem pro obchod."
Investor Login

Články a aktuality

Nové sídlo společnosti PE&VC Partners Group SE

Ondřej Holický / Ředitel obchodního rozvoje a člen představenstva 17. 01. 2019 Zpět

Naší snahou je, aby se naši obchodní partneři, ale i zaměstnanci cítili co nejlépe, proto jsme přistoupili k pozitivnímu kroku a přestěhovali vedoucí aparát naší společnosti do nově zřízených prostor kanceláří budovy Obchodního domu v centru na Praze 1 – Nové Město na ulici Na Poříčí 17 nedaleko nákupního centra Paládium a vedle chvalně známé budovy Bílá Labuť.

Naší snahou je, aby se naši obchodní partneři, ale i zaměstnanci cítili co nejlépe, proto jsme přistoupili k pozitivnímu kroku a přestěhovali vedoucí aparát naší společnosti do nově zřízených prostor kanceláří budovy Obchodního domu v centru na Praze 1 – Nové Město na ulici Na Poříčí 17 nedaleko nákupního centra Paládium a vedle chvalně známé budovy Bílá Labuť.

Nově zřízené prostory vnímáme jako neveřejnou a prémiovou službu našim klientům a partnerům. Je naší povinností, aby se cítili příjemně a vnímali nás jako důvěryhodného partnera.“, řekl člen vedení společnosti PEVCP, Mgr. Thomas Blaho.

Využít kromě toho mohou návštěvníci Nákupního Domu, služeb 24SAFE, které se orientují na pronájem privátních bezpečnostních schránek a uschovat tak své cennosti v sejfu se standardem zabezpečení ohodnoceného nejvyšší známkou 10, tak jako má například Česká Národní Banka (ČNB).